Lepsze błędy rozwijać swoją grę wewnętrzna obrocie

Jak obsługiwać błędy (i strat) w handlu, zarówno emocjonalnie i psychologicznie, ujawnia swoje zdolności do wzrastania jako przedsiębiorcy. Czy starasz się uczyć od błędu lub chcesz uniknąć kolejny błąd (który, nawiasem mówiąc, jest niemożliwe)? Jeśli pomylisz się w swoim obrocie, które prowadzi do straty lub utratę potencjalnych zysków, ?e s? jednymi jak reagujesz? Jak zazwyczaj angażują się błąd? Czy odkrywać błąd jako sposób uczenia się czy też zadręczaj się do popełnienia błędu? Jaka jakość rozmowy masz ze sobą o pomyłkę – co jest błędem reprezentowania ciebie jako handlowiec i Twój wydajność w akcie obrotu

Gdy większość przedsiębiorców odpowiedzieć na powyższe pytania, odkrywają oni pracują z błędem w sposób, który zapewnia stałą problemy w ich wyników handlowych. Czy emocjonalnie zmiecione przez straty i czy krytykować siebie dokonywania błąd (typowy sposób akty handlowiec), czy też z ciekawością i starannie zbadać podział w emocjonalnym i psychicznym procesie swojej wydajności, które doprowadziło do błędu, a następnie rekonstrukcję procesu z poczucia zawieszonego czasu na wyższy poziom wydajności (ścieżka peak performance umysłu szkolenia)?

W przypadku braku drodze do sukcesu

Większość przedsiębiorców są tak zaślepieni psychicznego nastawienia „handlu nie stracić” lub „nie popełnienia błędu”, że nie mogą uczyć się od tego, co błąd może przybliżyć im bardzo przeszkadza, że oni, jako przedsiębiorcy, doprowadzić chc? zwrócono do wykonanie obrotu. Jednakże, jeśli chcesz rozwijać umysł że zawody, to trzeba podejmować lepsze błędy. Postawa przynieść do pomyłkę otwiera i zamyka możliwość, że błędem reprezentuje. To, co „co lepsze błędów” środków.

błąd, który prowadzi do utraty jest po prostu załamanie w przepływie skoordynowanych działań w dziedzinie handlu. To nie jest odbiciem tego, kim jesteś jako człowieka (bez względu na swój własny talk może powiedzieć), ale raczej wskazanie aktualnej organizacji jaźni (Twój psychologia), które zostały podane do wykonania obrotu. Przynosząc „handlu, aby nie stracić” nastawienie do załamania tworzy „no-Learn” okazję. Ale przynosząc „badania ciekawy i przemyślany” nastawienie do załamania stwarza możliwość uczenia się – zmiana skuteczności sposób mózg i umysł zaangażować możliwość. Z tego punktu widzenia, błędy pomóc zobaczyć, gdzie trzeba ponownie Aby stronie jeste? inżynier umysł, że wprowadzą do obrotu. Błędy w tej interpretacji, stają się okazją do nauki.

Błędy, błędy w działaniu, są wydarzy, ponieważ obrót wynosi około zamiast zarządzania prawdopodobieństwa przewidywanie przyszłości. Nie ma pewności, jakie można znaleźć w handlu, jednak większość przedsiębiorców przyniesie bardzo stronniczy umysł stara pewność, że do zarządzania ich obrotu (jest to bardzo mentalność, która ma być ponownie zaprojektowane w celu zwiększenia pozytywnych wyników w handlu). I za każdym razem, gdy nastawienie pewności jest kwestionowana, integralność niegdyś prężnie przekonania (obecnie ściśle przywiązany do neuro-wzorca) została podważona. Tutaj znajdziesz opór wobec zmian. Połów-22 jest to, że jeśli uniknąć skutecznego radzenia sobie z konfliktem wewnętrznym generowanego przez pomyłkę, zostaniesz zatrzymany w samym samoograniczającą wiary i wzór, który chcesz zmienić.

Oczywiście, nowy stosunek do błędów musi być świadomie opracowany, aby ponownie inżynier umysł że zawody. Twoje błędy (straty) z tym podkreślić, a Twoje konto Trading weryfikuje potrzeby. Jest w tym momencie, że przedsiębiorca albo ponownie inżynierowie neuro-obwody swoich przekonań na temat zarządzania niepewnością lub on odporną na zmianę jego już utworzonej strefy komfortu (dysonans poznawczy). Ale dopóki przedsiębiorca rozwija inteligencję emocjonalną, aby skorzystać z link do badania możliwości przedstawionych przez utratę lub pomyłkę, historycznie przewodowy wzór zmusza przedsiębiorca być zasysane zwyczajowo w wir reaktywnego Zanim tu jego pogl?dy na temat wzorca.

A im bardziej próbujesz mięśni drogę poprzez wzór oparty na strachu samą siłą woli, tym bardziej zakorzenione samo-ograniczający wzór osadzony w neuro-obwód staje. Zasadniczo przedsiębiorca wzmocniła bardzo neuro-obwód, który chce się zmienić. (Jest to dlaczego robić to samo głupstwo kółko).

uczenia się z emocjonalnego wywiadu perspektywy

Bardzo rzeczą, że przedsiębiorcy mają do przyjęcia jest to, że nie może być oddzielona od ich metodologii i platformy. Umysł, który, jako przedsiębiorcy, doprowadzić do innych elementów handlu (metodyki i Platform) musi zostać ponownie przeszkoleni w celu, aby móc efektywnie korzystać z narzędzi handlu, w taki sam sposób, w jaki wyścig kierowca samochodu i jego nie mogą być oddzielone od siebie. (Kierowca Toyoty Camry jest w żaden sposób przygotowany do jazdy Formuły maszynę wyścigową na 200 mil na godzinę, w zależności od